Dekoracje

Dekoracje dla domu? Ceramika Bolesławiecka z DekorBuy!

Każdy z nas chce się dobrze czuć we własnym domu. Odpowiedni wystrój i dodatki, dobrane zgodnie z naszym gustem, bardzo w tym pomagają. Ozdobnie a zarazem z klasą. Ceramika Bolesławiecka to nasza propozycja, która pozwala na puszczenie wodzy fantazji. Wyobraźmy sobie różnego rodzaju naczynia, kolorowe lub bardziej stonowane, mniejsze bądź większe. Znakomicie zdobią one półki, szafki, komody, parapety lub stanowią piękną dekorację każdego stołu. Zapewniające Twoim wnętrzom niepowtarzalny charakter.

Wszystkie egzemplarze są zdobione ręcznie farbami podszkliwnymi, przy użyciu pędzli i stempli. Szeroka gama dostępnych kolorów i wzorów zaspokoi nawet najbardziej wyjątkowe gusta i zapotrzebowania.

Ceramika praktycznie

Ceramika Bolesławiecka oprócz walorów ozdobnych może się poszczycić też wysoką użytecznością. Nie często zdarza się, że z ozdób można skorzystać podając ciasto, wykorzystać jako zastawę podczas przyjęć czy po prostu w trakcie porannego śniadania. A po posiłku możemy włożyć nasze ceramiczne naczynia do zmywarki, aby na powrót lśniły i dekorowały wnętrza.

Ceramika Bolesławiecka jest też wyjątkowo trwała i odporna na ścieranie. Zawdzięcza to pieczołowitemu pokryciu powierzchni szkliwem. Znakomicie sprawdza się do podgrzewania czy pieczenia, również w mikrofalówkach i piekarnikach. A zatem osoby sceptycznie nastawione do ceramicznych dekoracji, niech przekonają argumenty świadczące o użytkowym charakterze tej ceramiki.

DekorBuy - Ceramika Bolesławiecka dostępna dla każdego

Bolesławiec słynie z wyrobów ceramicznych już od średniowiecza. Przez wieki zdobywane doświadczenie procentuje! Wyjątkowa forma, najwyższa jakość, duża trwałość i wielość zastosowań. Ceramikę z Bolesławca można podziwiać na własne oczy u nas w Krakowie, ulica Sławkowska 11. A z każdego miejsca na świecie zapraszamy do sklepu online. W DekorBuy jesteśmy pasjonatami ceramiki - chętnie doradzimy i opowiemy o możliwościach, jakie dają oferowane przez nas produkty.

Sprawdź jeszcze dziś, a z pewnością znajdziesz w naszym sklepie coś niepowtarzalnego dla siebie. DekorBuy to szeroki wybór w korzystnej cenie!

Produkty na stronie

Płacę przez PayU