O nas

 

Ceramika_GOGOLIN-174-Edit-Edit Ceramika_GOGOLIN-211 Ceramika_GOGOLIN-239-Edit Ceramika_GOGOLIN-340-Edit Ceramika_GOGOLIN-436 Ceramika_GOGOLIN-537 Ceramika_GOGOLIN-677 Ceramika_GOGOLIN-858 Ceramika_GOGOLIN-952-Edit Ceramika_GOGOLIN-968-Edit-2

 

DekorBuy to firma zajmująca się sprzedażą prawdziwej, słynnej ceramiki z Bolesławca. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną w naszym sklepie w sercu starego Krakowa, przy ulicy Sławkowskiej 11. Jednak DekorBuy prowadzi także sprzedaż online. Dzięki temu w każdym miejscu na świecie można zakupić najpiękniejsze pamiątki z Polski, jakie stanowi bez wątpienia ceramika bolesławiecka. Sklep internetowy dekorbuy.pl jest więc prężnie działającą platformą, zapewniającą szeroki wybór asortymentu, który stanowi najwyższej jakości ceramika Bolesławiecka.

Kim jesteśmy?

DekorBuy to grupa profesjonalistów, którzy doskonale znają wszystkie tajniki ceramiki bolesławieckiej. Jesteśmy entuzjastami, którzy odkryją przed Wami czar, jaki ma w sobie bolesławiecka ceramika. Chętnie udzielimy porad i opowiemy o możliwościach, jakie dają oferowane przez nas produkty. Wbrew pozorom kojarzona z tradycją ceramika Bolesławiecka doskonale sprawdza się w nowoczesnej kuchni. Sprawdzi się zarówno w mikrofali, jak i w różnego rodzaju piekarnikach. Można także z powodzeniem myć ją w zmywarce. Nasi specjaliści z chęcią zdradzą Wam te i inne sekrety, jakie kryje w sobie ceramika Bolesławiecka.

Sprawdź nas!

Oferowane przez nas produkty ceramiczne z Bolesławca można oczywiście podziwiać w sklepie stacjonarnym w samym centrum Krakowa, jednakże warto również sięgnąć do naszej oferty w sklepie internetowym. Ceramika Bolesławiecka w DekorBuy to niezwykle szeroki wybór w korzystnej cenie!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Zobacz, jakie to proste!


Płacę przez PayU