Szanowni klienci,

mając na uwadze Wasze zadowolenie wszystkie przesyłki pakujemy w sposób gwarantujący bezpieczeństwo ich zawartości aby mogły one trafić do Was w nienaruszonym stanie.

Wybranym przez nas rozwiązaniem jest mocny karton z podwójnymi ściankami, dostosowany do wagi towaru. Od wewnątrz wszystkie ścianki kartonu zabezpieczane są dodatkowo panelami styropianowymi.

Każdy przedmiot otaczamy odpowiednią ilością warstw folii bąbelkowej, co zapobiega uderzaniu produktu o produkt oraz chroni zawartość przed uderzeniami i wibracjami, które mogą przenosić się z zewnętrznej części pudełka na przedmioty. Każdą najmniejszą wolną przestrzeń pozostającą po indywidualnym opakowaniu przedmiotu wypełniamy szczelnie folią bąbelkową, co sprawia, że zawartość nie będzie się przesuwać podczas wstrząsów pudełka. Gruba warstwa foli bąbelkowej wraz z panelami styropianowymi oddziela towary od brzegów kartonu na maksymalnie bezpieczną odległość.

Kolejnym bardzo ważnym elementem opakowania jest dodatkowe zabezpieczenie przez owinięcie paczki folią typu „stretch” lub oklejenie taśmą. Paczki oznaczamy naklejkami typu „kieliszek” i „góra/dół”.

Nasza staranność o każdy szczegół przy pakowaniu przesyłek, wsparta wieloletnim doświadczeniem jest doceniana przez wielu klientów na całym świecie.

Możesz nam zaufać.

DekorBuy.pl

Poniżej przedstawiamy tabele umożliwiające zapoznanie się z kosztami wysyłki w kraju i zagranicą w różnych standardach (czas trwania przesyłki).

TABELA KOSZTÓW WYSYŁKI
tabela_kosztow_dostawy


Płacę przez PayU